wybierz jezyk:  

  angielski  -  polski 

  Z a r z ą d   G ł ó w n y   /   O g n i w a
 
Zarząd 2015 - 2018

Przewodnicząca
Katarzyna Grandwilewska
Hamilton, ON
jkgrand77@gmail.com

Była Przewodnicząca
Ewa L. Zadarnowska
Ottawa, ON
ewazadar@hotmail.com

Wiceprzewodnicząca
Iwona Bogorya-Buczkowski
Toronto, ON
y.bogorya@rogers.com

Wiceprzewodnicząca na Kanadę Zachodnią
Aleksandra Kosińska
Edmonton, AB
olatola@hotmail.com

Wiceprzewodnicząca na Kanadę Centralną
Anna Wolochacz
Toronto, ON
anna.wolochacz@rogers.com

Sekretarz Generalny
Nina Kolesnikoff

Sekretarz Protokolarny
Alicja Tomicka

Skarbnik
Maria Ambroszkiewicz

Członkowie Zarządu
Krystyna Kamińska
Danuta Potworowski
Maria Szymańska
Edyta Tobiasz

Komisja Rewizyjna
Arleta Sziler
Marzena Kuzma
Halina Madej
Ewa Pachucka
Ela Sulatycka

Komisja ds. Spornych
Anna Groszkowska
Dana Siniarska
Grazyna Nieradka
Zofia de Witt
Magda Szewczyk

Facebook
Anna Wolochacz

Website Federacji
Małgorzata Boczkowska

góra
Lista Ogniw

Ogniwo # 1 - Toronto
Marzena Walkowiak
Toronto, ON
mwalkowiak@rogers.com
website: www.facebook.com/Federacja Polek Ogniwo #1

Ogniwo # 3 - Edmonton
Zobacz: Historia Ogniwa #3
Halina Madej
Edmonton, AB
halina1@shaw.ca

Ogniwo # 4 - Vancouver
Janina Freyman
Chilliwach, BC
janina@freyman.com
website: Ogniwo # 4 w Vancouver

Ogniwo # 7 - Winnipeg
Maria Szymańska
Winnipeg, MB
mariaszymanska@mymts.net
website: www.facebook.com/Federacja Polek Ogniwo #7

Ogniwo # 8 - Ottawa
Ewa Zadarnowska
Ottawa, ON
ewazadar@hotmail.com
website: www.federacjapolek.ca/Ottawa

Ogniwo # 13 - Mississauga
Magdalena Szewczyk
Mississauga, ON
magda.szewczyk@utoronto.ca
website: www.facebook.com/Federacja Polek Ogniwo #13

Ogniwo # 15 - Mississauga
Teresa Wierzbicka
Toronto, ON
wierzbickateresa1@gmail.com

Ogniwo # 17 - Markham
Krystyna Kamińska
Markham, ON
kkaminska54@hotmail.com

Ogniwo # 18 - Hamilton
J. Katarzyna Grandwilewska
Ancaster, ON
jkgrand77@gmail.com

Ogniwo # 20 - Windsor
Arleta Sziler
Belle River, ON
asziler@gmail.com

Ogniwo # 21 - Mississauga
Izabela Kapral
Missisauga, ON
federacjapolek21@miss.org.in
website: www.facebook.com/Federacja Polek, Ogniwo #21

Ogniwo # 23 - Halifax
Karolina Redden
Halifax, NS
dubajkaro@gmail.com
website: www.facebook.com/Federacja Polek Ogniwo #23

Ogniwo # 24 - Mississauga
Anna Wołochacz
Mississauga, ON
anna.wolochacz@rogers.com
website: www.facebook.com/Federacja Polek Ogniwo #24





Ogniwo jest podstawową jednostką organizacyjną Federacji.

Nowe ogniwo powstaje z inicjatywy 5 członkiń założycielek.








góra
góra

Logowanie-Email


e-mail: FPK
Copyright © 2008 ZG FPK
All Rights Reserved
Uaktualniono: December 4, 2018

kontakt
www.federacjapolek.ca
info@federacjapolek.ca
 
góra - menu